I Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa „CYBERBEZPIECZNI”
Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku serdecznie zaprasza uczniów szkół podstawowych z powiatu oleckiego do udziału w I Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa „CYBERBEZPIECZNI”, który odbędzie się 3 czerwca 2026 r. o godz. 10:00 w siedzibie szkoły przy ul. Słowiańskiej 1 w Olecku.
Celem przedsięwzięcia jest rozwijanie wiedzy i umiejętności uczniów w zakresie cyberbezpieczeństwa, odpowiedzialnego korzystania z Internetu oraz reagowania na zagrożenia w sieci. Wydarzeniu towarzyszyć będą działania edukacyjne realizowane we współpracy z NASK w ramach projektu Cyberlekcje 3.0.
Turniej został objęty honorowym patronatem Ministerstwa Cyfryzacji, Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty, Burmistrza Olecka oraz Starosty Oleckiego. Partnerem wydarzenia jest Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku.
Szczegóły dotyczące wydarzenia, w tym regulamin oraz dokumenty zgłoszeniowe, dostępne są na stronie internetowej szkoły www.sp2olecko.edupage.org
